GENEL BİLGİLER

 

Kongre Tarihi ve Yeri

11 - 14 Kasım 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir. Kongre dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları Kongre web sayfası üzerinden indirilebilecektir. Kongre davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılar, kongre bitiminde katılım sertifikalarını web sayfası üzerinden indirebileceklerdir.

Bildiri Gönderimi

Ulusal Kongre daha önceki yıllarda olduğu gibi Sözel ve Poster bildirilere açık olacaktır. Web sitesinde duyurulan takvime göre başvurular katılımcı tarafından çevrim içi yapılacak olup, hakem değerlendirme sonuçları yine çevrim içi olarak yazarlara bildirilecektir. Sözel bildiriler kendilerine ayırılmış oturumlarda Oturum Başkanları ve katılımcılar huzurunda sunulacaktır. Poster bildiriler ise Fuaye alanında belirtilen zaman çizelgesine göre sunulacak olup, kongre yönetimi tarafından hazırlanan şablona göre dijital formatta hazırlanacaktır. TAHUD üyeleri, bu ve sonraki kongrelerde sundukları bildirilerini web sitesi üzerinden de takip edebileceklerdir. 

TAH-SMG Puanı

Türkiye Aile Hekimliği Yeterlilik Kurulu tarafından verilen TAHUD Sürekli Mesleki Gelişim puanları katılımcıların hesaplarına yüklenecek olup, bu puanlar TAHUD web sitesi üzerindeki kişisel hesap alanından izlenebilecektir.

TAHUD Hesabım Sayfası

TAHUD Anasayfasında sağ üst köşede bulunan alandan oturum açarak kendi TAHUD hesabınıza ait sayfanıza ulaşabilirsiniz. Bu sayfadan kongre kayıtlarınız, bildirileriniz, TAH-SMG puanınız ile aidat ve kişisel bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Güncel bir fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz bir alan da bulunmaktadır. Kongre programı ve fuayede bulunan tüm unvan, görev yeri ve fotoğraf gibi bilgiler bu alandan otomatik çekilmektedir. Bu nedenle bu alanda bulunan bilgilerin güncelliğini kontrol etmeniz çok önemlidir.

İletişim Adresi

ulusal@tahud.org.tr